Copyright 2021 - Custom text here

 Jak sprawić, aby przygotowane materiały reklamowe nie tylko wyglądały rewelacyjnie, ale i trafiły do serca Klientów? Kilka złotych zasad dotyczących przygotowywania projektów z pewnością powie nam coś więcej o tym, jak przygotować projekt idealny.

 

  1. Warto skupić się na funkcjonalności. Jeśli więc projektujemy wizytówki- sama grafika nie może przysłonić najważniejszego- danych kontaktowych.

  2. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym, w jaki sposób funkcjonują w projektach poszczególne kolory. Okazuje się, że kolor ma wpływ około 62- 90% na ocenę przygotowanych materiałów reklamowych przez klienta. Każdy z kolorów kojarzy się inaczej i wpływa na odbiór przedstawionych w projekcie treści. Na przykład: kolor niebieskie kojarzy się z profesjonalizmem, czerwony wywołuje gwałtowne emocje, także te negatywne jak agresja czy wzburzenie.

  3. Zasada Złotej Proporcji- znana od zawsze, prosta, a jednocześnie bardzo ważna. Uzmysławia każdemu projektantowi jak ważne jest zachowanie harmonijnego podziału i odpowiednich proporcji w każdym z elementów projektu. Zastosowanie tej zasady w poprawny sposób niemalże zawsze sprawia, że projekt jest lepiej odbierany.